Oferta
Kontakt
Baza wiedzy

Palety euro epal

Drodzy Państwo! Z przyjemnością witamy w naszym nowym serwisie Internetowym! Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z treścią naszej oferty, nasze palety, euro palety i palety nietypowe Mamy nadzieję, że informacje tutaj zawarte zdołają Państwa zainteresować oraz zachęcić do ponownego odwiedzenia.

Palety euro epal

Uwaga, palety niestandardowe, firma DAREX może wykonać drewnianą paletę każdego rodzaju na życzenie klienta, według dostarczonego projektu - palety nietypowe. Zapraszamy do przejrzenia oferty palety euro epal, a także nowość meble z palet i palety meblowe.

 

 

 Untitled Document

Do czego służą palety euro?


Palety euro, palety przemysłowe służą do składowania, lub transportowania innych produktów. Jest to jeden z najważniejszych nośników załadunku w europejskim obrocie gospodarczym. Dzięki swojej budowie, zgodnie ze specyfikacją, utrzyma konkretną wagę załadunku, oraz jego gabaryt. Dzięki dostępności ze wszystkich czterech stron, łatwo ją transportować wózkiem widłowym i składować jedną na drugiej. Standardowa paleta ma nośność do 1000 kg i jej gabaryt powinien być zbliżony do prostopadłościanu.

Zobacz inne zagadnienia:

Co to są palety euro?
Do czego służą palety euro?
Euro palety - historia
Palety euro - wymiary
Używanie palety euro
Inne zastosowania palety euro epal
Gdzie kupić palety?

 Palety euro epal Palety euro epal Palety euro epal
Copyright 2008 DAREX Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i wykonanie: Mentax.pl