Oferta
Kontakt
Baza wiedzy

Palety euro epal

Drodzy Państwo! Z przyjemnością witamy w naszym nowym serwisie Internetowym! Serdecznie zachęcamy do zapoznania się z treścią naszej oferty, nasze palety, euro palety i palety nietypowe Mamy nadzieję, że informacje tutaj zawarte zdołają Państwa zainteresować oraz zachęcić do ponownego odwiedzenia.

Palety euro epal

Uwaga, palety niestandardowe, firma DAREX może wykonać drewnianą paletę każdego rodzaju na życzenie klienta, według dostarczonego projektu - palety nietypowe. Zapraszamy do przejrzenia oferty palety euro epal, a także nowość meble z palet i palety meblowe.

 

 

 Untitled Document

Co to są palety euro?


Palety euro epal to drewniane platformy służące do przechowywania i przenoszenia różnych elementów, służą one jako sztywne podłoże dla mniejszych, transportowanych elementów. Wykorzystywane zarówno przez firmy kurierskie, spedytorów do transportu towaru, jak również przez hurtownie i sklepy w magazynach do przechowywania otrzymanego w ten sposób towaru. Euro palety są produkowane na licencji stowarzyszenia EPAL i będąc produktem markowym ma ściśle określone wymiary i specyfikację techniczną. Ze względu na ich specyficzną budowę, łatwo je przechowywać, a także przenosić za pomocą wózka widłowego. Palety drewniane wykonane są na podstawie konkretnych specyfikacji, jednak zdarzają się tak zwane skrzynio palety z aluminium czy też tworzyw sztucznych.

Zobacz inne zagadnienia:

Co to są palety euro?
Do czego służą palety euro?
Euro palety - historia
Palety euro - wymiary
Używanie palety euro
Inne zastosowania palety euro epal
Gdzie kupić palety?

 Palety euro epal Palety euro epal Palety euro epal
Copyright 2008 DAREX Wszelkie Prawa Zastrzeżone
Projekt i wykonanie: Mentax.pl